Pożyczka od 5 do 20 tys online nawet w 24h

Potrzebujesz szybkiej pożyczki na niespodziewane wydatki? Chciałbyś zaciągnąć kredyt na zakup nowego samochodu lub zagraniczną wycieczkę? Zależy Ci na czasie i chcesz wybrać ofertę dopasowaną do swoich indywidualnych potrzeb i możliwości? Skorzystaj z szybkiej pożyczki lub kredytu i przeznacz je na dowolny cel! Teraz kredyt w wysokości od 5 do nawet 20 tysięcy złotych otrzymasz online nawet w 24 godziny!

Pieniądze na dowolny cel

Realizowanie bieżących potrzeb lub korzystanie z atrakcyjnych okazji, jakie niesie codzienność, nierzadko wymaga od nas środków, którymi w danym momencie nie zawsze dysponujemy. Na szczęście naprzeciw naszym oczekiwaniom wychodzą banki i firmy pożyczkowe, które oferują kredyty i pożyczki na dobrych warunkach. Pieniądze nierzadko możemy otrzymać nawet bez wychodzenia z domu, co pozwala na zminimalizowanie czasu poświęconego na załatwianie formalności i udawanie się do placówki. To praktyczne i wygodne rozwiązanie szczególnie wówczas, gdy zależy nam na czasie i szybkim otrzymaniu pożądanej kwoty. Co najważniejsze – pożyczkę lub kredyt w wysokości 5, 10, a nawet 20 tysięcy, możemy przeznaczyć na dowolny cel. To od nas zależy, na co kwota ta zostanie spożytkowana. Kredytobiorca ma w tym zakresie pełną dowolność i może samodzielnie decydować o przyszłych wydatkach – bez względu na to, czy zdecydował się na kredyt 5 tys, czy 20 tysięcy. Kluczowe jest jedynie znalezienie takiej oferty, która umożliwi szybkie zrealizowanie bieżących potrzeb.

Oferta dopasowana do Twoich możliwości

Nie zawsze dysponujemy odpowiednią ilością czasu, która pozwala nam samodzielnie szukać oferty kredytowej lub pożyczkowej na miarę naszych potrzeb. Nie zawsze też wiemy, która z nich będzie dla nas najbardziej odpowiednia. Oczywistym jest przecież, że nie warto brać kredytu lub pożyczki w przypadkowym miejscu, nie poprzedzając tej decyzji szczegółową analizą możliwości, jakie mamy do wyboru. Na tym etapie warto skorzystać z pomocy takiej firmy– najlepiej bez wychodzenia z domu i całkowicie za darmo. Np. dzięki Lendo Polska zyskamy dostęp do ofert kredytowych lub pożyczkowych w jednym miejscu, co pozwoli na spokojne porównanie ich i wybranie tej, która najbardziej nam odpowiada.

Wszystkie oferty w jednym miejscu

W Lendo Polska po wypełnieniu wniosku można otrzymać ofertę kredytową dopasowaną do sytuacji finansowej danej osoby. W odróżnieniu od innych firm, działających na zasadzie porównywania ofert kredytów i pożyczek gotówkowych, Lendo Polska prezentuje oferty kredytowe a nie oferty marketingowe. Wystarczy wypełnić online niezbędne informacje, a następnie poczekać na sporządzenie ofert przez partnerów Lendo Polska. Będą one dostępne w naszym profilu do 24 godzin od wysłania aplikacji. Po upływie tego czasu będziemy mogli przeanalizować zgromadzone oferty pożyczek i kredytów od 5 do 20 tysięcy, które pozwolą nam zrealizować dowolny cel. Tylko od nas zależy to, którą z nich wybierzemy.

Kto może starać się o udzielenie kredytu 5 tys lub więcej?

W Lendo Polska można ubiegać się o udzielenie kredytu lub pożyczki nawet do kwoty 60 000 złotych. Aby jednak otrzymać pożądane środki na dowolny cel, konieczne jest spełnienie określonych wymagań. Warto mieć świadomość, że ostateczne warunki udzielenia kredytu są zawsze ustalane indywidualnie przez banki oraz firmy pożyczkowe, z którymi Lendo Polska współpracuje.

W większości przypadków, aby otrzymać pożyczkę lub kredyt, należy spełnić jedynie kilka podstawowych wymagań:

 • mieć ukończone co najmniej 18 lat;
 • posługiwać się polskim obywatelstwem;
 • posiadać pełną zdolność do czynności prawnych;
 • posiadać stały dochód na terenie Polski;
 • nie figurować jako dłużnik w bazie BIG, ERIF, KRD oraz innych bazach.

W jaki sposób to działa?

W Lendo Polska możemy złożyć wniosek o kredyt gotówkowy lub pożyczkę pozabankową na 5 tysięcy i więcej. Nie musimy udawać się do placówki aby złożyć wniosek kredytowy i czekać na odpowiedź. Wystarczy, że założymy konto w serwisie Lendo Polska, a firma pomoże nam w znalezieniu ofert dopasowanych do naszej sytuacji finansowej.

Jak przebiega proces krok po kroku?

 • Zakładasz profil lendopolska.pl, a następnie wybierasz interesującą Cię kwotę pożyczki lub kredytu i preferowany okres kredytowania.
 • Lendo Polska zbiera przedstawione przez Ciebie informacje, weryfikuje Twoją historię kredytową, następnie przesyła je do swoich partnerów. Banki i firmy pożyczkowe, z którymi współpracuje, mają 24 godziny na zweryfikowanie Twojej osoby i sporządzenie dopasowanej do Ciebie oferty. Przygotowanie oferty jest równoznaczne z posiadaniem zdolności kredytowej i możliwością wzięcia kredytu lub pożyczki.
 • Za pośrednictwem swojego panelu otrzymasz listę ofert, przygotowanych specjalnie dla Ciebie przez partnerów Lendo. Dokładne parametry kredytów lub pożyczek pozwolą Ci szczegółowo je przeanalizować i, w razie podjęcia decyzji, dokończyć proces kredytowy lub pożyczkowy w placówce bankowej lub online. W zależności od partnera, wybrany przez Ciebie kredyt możesz mieć na koncie jeszcze tego samego dnia.

Chcesz wziąć pożyczkę lub kredyt 5 tys? Skorzystaj z Lendo Polska, które pomoże Ci w znalezieniu oferty dopasowanej do Twoich oczekiwań!

Często zadawane pytania & odpowiedzi

To nie Lendo Polska ustala wysokość oprocentowania tylko banki i instytucje pożyczkowe, z którymi Lendo Polska współpracuje.

Każdy bank oraz instytucja pożyczkowa rozpatruje Twój wniosek indywidualnie i zaproponuje Ci wysokość oprocentowania, opartą na analizie Twojej historii kredytowej, a także na wewnętrznych ocenach ryzyka związanego z Twoją zdolnością spłaty i ryzyka kredytowego ponoszonego przez banki i instytucje pożyczkowe.

Wysokość odsetek jest różna w zależności od banku i instytucji finansowej oraz tego, kto występuje o pożyczkę. Dlatego trzeba koniecznie sprawdzić ofertę możliwie największej liczby banków i pożyczkodawców, żeby znaleźć ofertę właśnie dla siebie.

WAŻNE: Żeby się dowiedzieć jakie oprocentowanie mogą Ci zaproponować banki i instytucje kredytowe musisz wysłać wniosek o pożyczkę.

W Lendo Polska możesz wystąpić o pożyczkę w wysokości od 1000 do 60 000 PLN.

Partnerzy współpracujący z Lendo Polska przeanalizują Twój wniosek, żeby zorientować się w Twojej sytuacji finansowej i ocenić Twoją przyszłą zdolność do spłaty pożyczki. Na tej podstawie określą, ile możesz pożyczyć i na jakich warunkach.

Zazwyczaj można obniżyć koszty pożyczki i kredytu stosując konsolidację wielu pożyczek w jedną.

Korzystając z pośrednictwa Lendo Polska możesz wystąpić z wnioskiem o pożyczkę w takiej wysokości, żeby pokryła obecne pożyczki i kredyty. Jeżeli partnerzy współpracujący z Lendo Polska zaoferują Ci pożyczkę w takiej wysokości, będziesz mógł samodzielnie spłacić stare pożyczki i kredyty.

W zależności od banków czy instytucji pożyczkowych czas oczekiwania na pieniądze może być różny.

Mniejsze kwoty są zazwyczaj dostępne szybciej.

Niektórzy z naszych partnerów oferują pożyczki osobom bez wiarygodności kredytowej, ale to oni przeprowadzają indywidualną ocenę każdego przypadku Klienta i Lendo Polska nie ma na to żadnego wpływu.

Możesz spłacić pożyczkę w dowolnym terminie.

Aby uzyskać dodatkowe informacje o procesie spłaty i ewentualnych kosztach skontaktuj się bezpośrednio z pożyczkodawcą.

Możesz sam wybrać okres spłaty, od 3 miesięcy do 7 lat

 • Wybierz interesującą Cię kwotę oraz okres spłaty kredytu
 • Wypełnij kolejne pola wnioski
 • Po wysłaniu wniosku, zostaniesz poproszony o wpisanie na stronie otrzymanego kodu z sms
 • Po weryfikacji Twoich danych, nasi partnerzy złożą Tobie realną ofertę pożyczki/kredytu (pierwsze oferty są widoczne w ciągu kilku minut) maksymalnie do 24h
 • Spośród wszystkich ofert wybierz najlepszą, wedle własnych preferencji
 • Zostaniesz przekierowany na stronę pożyczkodawcy/kredytodawcy aby potwierdzić podane dane, zapoznać się z umową oraz sfinalizować wypłatę środków

Nasi partnerzy posiadają różne kryteria do przyznania pożyczki, natomiast głównymi warunkami są:

 • obywatelstwo polskie
 • ważny dowód osobisty
 • stały dochód
 • wiek od 18 do 80 lat
 • własny rachunek bankowy w banku zarejestrowanym na terenie polski
 • odpowiednia zdolność kredytowa
 • brak negatywnych wpisów w bazach BIK

Wystarczy, że wypełnisz wniosek a twój profil zostanie utworzony automatycznie. Będziesz mógł/mogła zalogować się do niego w dowolnym momencie poprzez kliknięcie przycisku "zaloguj się" na stronie głównej.