O nas

O Lendo Polska – pośredniku kredytowym

Lendo Polska jest częścią grupy Lendo, która działa w Skandynawii już od 2007 roku. Lendo jest największym brokerem finansowym on-line w Szwecji, Norwegii, a także znajduje się w pierwszej trójce brokerów finansowych w Finlandii. Lendo rozwija się bardzo dynamicznie, notując wzrosty rzędu 40% rok do roku i dzięki temu udziały Grupy w rynku pośrednictwa finansowego online w Skandynawii przekraczają już 50%. Z usług Lendo w Szwecji skorzystało już ponad 1,5 miliona osób, a należy pamiętać, że populacja Szwecji to 10 milionów mieszkańców, z czego siedem milionów to potencjalni konsumenci pożyczkowi. W ostatnim czasie Lendo zadebiutowało na kolejnych europejskich rynkach: m.in. w Danii, Austrii i Polsce.

W Polsce Lendo działa pod marką Lendo Polska udostępniając klientom bezpłatny i w pełni zautomatyzowany serwis internetowy. Umożliwia on jednoczesne składanie wniosków do wielu banków i instytucji pożyczkowych współpracujących z Lendo Polska, a następnie wybranie oferty odpowiadającej oczekiwaniom Klienta.

Jak dostać pożyczkę/kredyt w Lendo Polska

W Lendo Polska klient może wnioskować o pożyczkę lub kredyt o wartości do 60 tysięcy złotych, na okres od 3 miesięcy do 7 lat. Wystarczy wypełnić przez Internet prosty wniosek o kredyt, by w kilka minut otrzymać spersonalizowane, dopasowane ściśle do potrzeb i aktualnej sytuacji finansowej oferty pożyczek i kredytów od banków i instytucji pozabankowych. Klienci mają do dyspozycji np. kredyt na samochód czy kredyt na remont domu lub mieszkania. Współpracujemy z bankami i największymi instytucjami pożyczkowymi. Oferta banków i instytucji pożyczkowych będzie systematycznie rosła w następnych miesiącach. Aktualna lista partnerów znajduje się w zakładce Nasi Partnerzy.

Jak działa Lendo Polska?

Ubieganie się o pożyczkę od Lendo Polska jest całkowicie bezpłatne. Wniosek złożony za pośrednictwem strony lendopolska.pl jest następnie oceniany przez pożyczkodawcę.

Dzięki platformie Lendo oszczędzić można czas, który trzeba byłoby poświęcić na odwiedzanie wszystkich oddziałów oraz na zebranie i dostarczenie kilku kompletów dokumentów. U nas składa się jeden wniosek o kredyt online i w odpowiedzi dostajemy zestawienie ofert przygotowanych specjalnie dla Klienta przez naszych partnerów. Klient ma do dyspozycji pożyczki na dowolny cel. Suma, o jaką może się ubiegać, wynosi od 1 000 do 60 000 PLN, a okres kredytowania można ustalić dowolnie: od trzech miesięcy do nawet 7 lat. Co ważne cały proces Klient rozpoczyna i kończy bez wychodzenia z domu. To Klient wybiera, jaka oferta mu odpowiada i decyduje, czy chce z niej skorzystać.

Jak zarabia Lendo Polska?

Lendo Polska nie jest firmą pożyczkową, ale brokerem pożyczkowym. Nie jesteśmy powiązani z żadnym podmiotem, grupą kapitałową czy instytucją finansową działającą w Polsce.

Konsument korzystający z serwisu Lendopolska.pl nie ponosi żadnych kosztów, złożenie wniosku i jego obsługa oraz otrzymanie i porównanie propozycji kredytów i pożyczek, jest bezpłatne. Nie pobieramy od Klienta żadnej prowizji, ponieważ Lendo Polska jest wynagradzane przez instytucje finansowe za pożyczki, które zostały wybrane za pośrednictwem platformy i skutecznie zawarte. Ponieważ to Klient wybiera, która z przedstawionych ofert jest dla niego najkorzystniejsza, a cały proces odbywa się wyłącznie online, Lendo Polska na żadnym etapie procesu nie ma wpływu na to, która z propozycji zostanie zaakceptowana.

Masz jakieś zapytanie o kredyt lub pożyczkę?

Jeśli chcesz uzyskać pomoc dotyczącą wniosku o pożyczkę lub uzyskać więcej informacji na temat warunków i ofert możesz się z nami skontaktować telefonicznie pod numerem 22 4444 777 lub pisząc e-mail na adres info@lendopolska.pl

Jesteśmy dostępni dla Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 - 18:30.

Często zadawane pytania & odpowiedzi

To nie Lendo Polska ustala wysokość oprocentowania tylko banki i instytucje pożyczkowe, z którymi Lendo Polska współpracuje.

Każdy bank oraz instytucja pożyczkowa rozpatruje Twój wniosek indywidualnie i zaproponuje Ci wysokość oprocentowania, opartą na analizie Twojej historii kredytowej, a także na wewnętrznych ocenach ryzyka związanego z Twoją zdolnością spłaty i ryzyka kredytowego ponoszonego przez banki i instytucje pożyczkowe.

Wysokość odsetek jest różna w zależności od banku i instytucji finansowej oraz tego, kto występuje o pożyczkę. Dlatego trzeba koniecznie sprawdzić ofertę możliwie największej liczby banków i pożyczkodawców, żeby znaleźć ofertę właśnie dla siebie.

WAŻNE: Żeby się dowiedzieć jakie oprocentowanie mogą Ci zaproponować banki i instytucje kredytowe musisz wysłać wniosek o pożyczkę.

W Lendo Polska możesz wystąpić o pożyczkę w wysokości od 1000 do 60 000 PLN.

Partnerzy współpracujący z Lendo Polska przeanalizują Twój wniosek, żeby zorientować się w Twojej sytuacji finansowej i ocenić Twoją przyszłą zdolność do spłaty pożyczki. Na tej podstawie określą, ile możesz pożyczyć i na jakich warunkach.

Zazwyczaj można obniżyć koszty pożyczki i kredytu stosując konsolidację wielu pożyczek w jedną.

Korzystając z pośrednictwa Lendo Polska możesz wystąpić z wnioskiem o pożyczkę w takiej wysokości, żeby pokryła obecne pożyczki i kredyty. Jeżeli partnerzy współpracujący z Lendo Polska zaoferują Ci pożyczkę w takiej wysokości, będziesz mógł samodzielnie spłacić stare pożyczki i kredyty.

W zależności od banków czy instytucji pożyczkowych czas oczekiwania na pieniądze może być różny.

Mniejsze kwoty są zazwyczaj dostępne szybciej.

Niektórzy z naszych partnerów oferują pożyczki osobom bez wiarygodności kredytowej, ale to oni przeprowadzają indywidualną ocenę każdego przypadku Klienta i Lendo Polska nie ma na to żadnego wpływu.

Możesz spłacić pożyczkę w dowolnym terminie.

Aby uzyskać dodatkowe informacje o procesie spłaty i ewentualnych kosztach skontaktuj się bezpośrednio z pożyczkodawcą.

Możesz sam wybrać okres spłaty, od 3 miesięcy do 7 lat

 • Wybierz interesującą Cię kwotę oraz okres spłaty kredytu
 • Wypełnij kolejne pola wnioski
 • Po wysłaniu wniosku, zostaniesz poproszony o wpisanie na stronie otrzymanego kodu z sms
 • Po weryfikacji Twoich danych, nasi partnerzy złożą Tobie realną ofertę pożyczki/kredytu (pierwsze oferty są widoczne w ciągu kilku minut) maksymalnie do 24h
 • Spośród wszystkich ofert wybierz najlepszą, wedle własnych preferencji
 • Zostaniesz przekierowany na stronę pożyczkodawcy/kredytodawcy aby potwierdzić podane dane, zapoznać się z umową oraz sfinalizować wypłatę środków

Nasi partnerzy posiadają różne kryteria do przyznania pożyczki, natomiast głównymi warunkami są:

 • obywatelstwo polskie
 • ważny dowód osobisty
 • stały dochód
 • wiek od 18 do 80 lat
 • własny rachunek bankowy w banku zarejestrowanym na terenie polski
 • odpowiednia zdolność kredytowa
 • brak negatywnych wpisów w bazach BIK

Wystarczy, że wypełnisz wniosek a twój profil zostanie utworzony automatycznie. Będziesz mógł/mogła zalogować się do niego w dowolnym momencie poprzez kliknięcie przycisku "zaloguj się" na stronie głównej.