O nas

O Lendo Polska

Lendo Polska jest częścią grupy Lendo, która działa w Skandynawii już od 2007 roku. Lendo jest największym brokerem finansowym on-line w Szwecji, Norwegii, a także znajduje się w pierwszej trójce brokerów finansowych w Finlandii. Lendo rozwija się bardzo dynamicznie, notując wzrosty rzędu 40% rok do roku i dzięki temu udziały Grupy w rynku pośrednictwa finansowego online w Skandynawii przekraczają już 50%. Z usług Lendo w Szwecji skorzystało już ponad 1,5 miliona osób, a należy pamiętać, że populacja Szwecji to 10 milionów mieszkańców, z czego siedem milionów to potencjalni konsumenci pożyczkowi. W ostatnim czasie Lendo zadebiutowało na kolejnych europejskich rynkach: m.in. w Danii, Austrii i Polsce. W Polsce Lendo działa pod marką Lendo Polska udostępniając klientom bezpłatny i w pełni zautomatyzowany serwis internetowy. Umożliwia on jednoczesne składanie wniosków do wielu banków i instytucji pożyczkowych współpracujących z Lendo Polska, a następnie wybranie oferty odpowiadającej oczekiwaniom Klienta.

Pożyczka/Kredyt w Lendo Polska

W Lendo Polska klient może wnioskować o pożyczkę/ kredyt o wartości do 120 tysięcy złotych, na okres od 1 miesiąca do 10 lat. Współpracujemy z bankami i największymi instytucjami pożyczkowymi. Oferta banków i instytucji pożyczkowych będzie systematycznie rosła w następnych miesiącach. Aktualna lista partnerów znajduję się w zakładce Nasi Partnerzy "list of Partners".

Jak działa Lendo Polska?

Ubieganie się o pożyczkę od Lendo Polska jest całkowicie bezpłatne. Wniosek złożony za pośrednictwem strony lendopolska.pl jest następnie oceniany przez pożyczkodawcę.

Dzięki platformie Lendo oszczędzić można czas, który trzeba byłoby poświęcić na odwiedzanie wszystkich oddziałów oraz na zebranie i dostarczenie kilku kompletów dokumentów. U nas składa się jeden wniosek i w odpowiedzi dostajemy zestawienie ofert przygotowanych specjalnie dla Klienta przez naszych partnerów. Cały proces można zakończyć bez wychodzenia z domu. To Klient wybiera jaka oferta mu odpowiada i decyduje czy chce z niej skorzystać.

Jak zarabia Lendo Polska?

Konsument korzystający z serwisu Lendopolska.pl nie ponosi żadnych kosztów, złożenie wniosku i jego obsługa jest bezpłatna. Lendo Polska jest wynagradzane przez instytucje finansowe za pożyczki, które zostały wybrane za pośrednictwem platformy i skutecznie zawarte. Lendo Polska nie jest firmą pożyczkową, ale brokerem pożyczkowym. Nie jesteśmy powiązani z żadnym podmiotem czy instytucją finansową działającą w Polsce.

Masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz uzyskać pomoc dotyczącą wniosku o pożyczkę lub uzyskać więcej informacji na temat warunków i ofert możesz się z nami skontaktować telefonicznie pod numerem 22 4444 777 lub pisząc e-mail na adres info@lendopolska.pl

Jesteśmy dostępni dla Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 17:00.