Kredyty i pożyczki gotówkowe – znajdź ofertę dla siebie na Lendo Polska!

Co to jest pożyczka gotówkowa?

Pożyczka gotówkowa, podobnie jak kredyt gotówkowy to zobowiązanie zaciągane na dowolne cele kredytowe, a nie na przykład na cele mieszkaniowe czy cele wynikające z prowadzonej ewentualnie przez Ciebie działalności gospodarczej. Kredyt gotówkowy i pożyczka mieszczą się w pojęciu kredytu konsumenckiego.

Zaciągając kredyty gotówkowe i pożyczki przez Internet, możesz w dowolny sposób wykorzystać uzyskane od kredytodawcy pieniądze. Możesz również za ich pośrednictwem sfinansować np. wakacje z dziećmi czy zakup sprzętów RTV i AGD, remont mieszkania.

Na co możesz spożytkować pieniądze z pożyczki konsumpcyjnej?

To Ty, jako kredytobiorca, decydujesz, na jaki cel będzie wykorzystana kwota pożyczki. Nie trzeba przy tym informować banku czy firmy pożyczkowej o swoich planach.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby pozyskany przez internet kredyt gotówkowy wykorzystać na zakup nowego samochodu, telefonu czy telewizora. Z kredytem konsumpcyjnym mamy swobodę decydowania o swoich wydatkach.

Zastanawiasz się nad zaciągnięciem kredytu konsumenckiego lub pożyczki? Nie musisz tracić czasu na to, aby samodzielnie odnaleźć oferty dopasowane do Twoich oczekiwań i możliwości finansowych. Skorzystaj z naszych usług, a dzięki temu otrzymasz oferty banków i firm pożyczkowych. Na Twoim panelu klienta na lendopolska.pl będą oferty dostępne dla Ciebie m.in. z informacjami na temat oprocentowania, wysokości raty, wysokości RRSO, kwoty pożyczki. Będzie także informacja o decyzji kredytowej: czy dany bank udzieli kredytu czy też odmówi udzielenia.

Sprawdź na jaką ratę stać Cię miesięcznie, aby udźwignąć ją w budżecie domowym.

Lendo Polska, po złożeniu przez potencjalnego kredytobiorcę wstępnego wniosku kredytowego, zbiera oferty kredytów i pożyczek dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta z różnych banków i instytucji kredytowych.

Atutem korzystania z naszej pomocy jest to, że zyskujesz czas, który trzeba by było poświęcić na sprawdzenie osobiście wszystkich ofert.

Jak działa Lendo Polska?

W internecie nie brakuje firm, które działają jak porównywarki kredytów gotówkowych, oferują aktualizowany ranking kredytowy i kalkulatory kredytów. Lendo Polska funkcjonuje jednak zupełnie inaczej. Możemy określić swoją działalność jako asystowanie przy gromadzeniu i wyborze najlepszej oferty pożyczki przez internet czy kredytu online. Na naszej platformie dostaniesz ofertę rzeczywistą a nie ofertę marketingową.

Nawet jeśli jeden bank odmówi wypłaty kredytu klientowi, to niewykluczone, że szereg innych instytucji przychyli się do jego wniosku kredytowego. Lendo Polska zestawia oferty kredytów i pożyczek, ponieważ tylko porównując różne propozycje można wybrać rzeczywiście najlepszą z nich. Ważne, aby nie działać pochopnie i nie godzić się od razu na pierwszą ofertę. Niewykluczone, że inny kredytodawca da Ci lepszą propozycję.

Na stronie lendopolska.pl masz możliwość wnioskowania o pożyczki i kredyty 24h na dobę. Polega to na tym, że:

 

 • wypełniasz elektroniczny wniosek o pożyczkę lub kredyt,
 • Lendo powiadomi cię sms’em o otrzymaniu oferty od naszych partnerów (banków i firm pożyczkowych),
 • pamiętaj w każdym momencie możesz zalogować do swojego panelu na stronie www.lendopolska.pl. Na podany przez Ciebie numer będziemy informować Cię na bieżąco SMS-em o kolejnych pojawiających się dla Ciebie ofertach.

 

Warto zachować cierpliwość i poczekać na odpowiedzi od wszystkich instytucji kredytujących, które przystąpią do oceny wniosku.

Ile kosztuje korzystanie z Lendo Polska?

Korzystanie z Lendo Polska jest całkowicie bezpłatne. To darmowa usługa dla wszystkich naszych klientów. Lendo zarabia nie na opłatach od potencjalnych kredytobiorców, ale pobiera opłatę od pożyczkodawców i kredytodawców.

Lendo Polska nie ocenia wniosku kredytowego. Przesyłamy jedynie wniosek kredytowy klienta do banków i firm pożyczkowych, z którymi współpracujemy. Po uzyskaniu wszystkich ofert możesz wziąć kredyt lub pożyczkę albo zrezygnować z takiej opcji. Nie martw się o jakiekolwiek opłaty czy odsetki - prowadzimy transparentną politykę działalności.

Ile pieniędzy można pożyczyć?

Za pomocą serwisu Lendo Polska można otrzymać ofertę od 1 000 zł do nawet 60 000 zł, ale ostateczna kwota kredytu gotówkowego zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej klienta.

Na naszej stronie wpisujesz, ile pieniędzy chcesz pożyczyć i na jaki okres. Następnie uzupełniasz we wniosku dane, które są potrzebne do weryfikacji Twojej zdolności kredytowej, a także do przygotowania rzeczywistej oferty kredytowej. Wypełniony wniosek wysyłamy do banków i firm pożyczkowych, z którymi współpracujemy. One w odpowiedzi zwrotnej będą przesyłać rzeczywiste oferty kredytowe.

Kto może zaciągnąć kredyt konsumencki?

 

 • wiek co najmniej 18 lat – czyli przekroczenie granicy pełnoletności;
 • uzyskiwanie stałego dochodu w Polsce;
 • brak wpisów w biurach informacji gospodarczej, w bazach dłużników;
 • posiadanie obywatelstwa Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Kiedy otrzymam pieniądze?

Czas uzyskania kredytu/pożyczki gotówkowej zależy od kredytodawcy. Wybór dostawcy pożyczki ma tu niebagatelne znaczenie. Niektóre instytucje kredytujące znacznie zwiększają szybkość wypłacania pożyczki, a inne mają wydłużony czas weryfikacji klienta i automatycznie dłuższy czas oczekiwania na wypłatę pieniędzy.

Najczęściej pieniądze z szybkiej pożyczki oferowanej przez firmy pożyczkowe można otrzymać w krótszym czasie niż kredyt gotówkowy oferowany przez banki.

Kiedy należy spłacić pożyczkę czy kredyt konsumpcyjny?

Już na etapie wypełniania wniosku kredytowego w Lendo Polska określasz, na jak długo chcesz pożyczyć pieniądze. Może być to okres od 1 miesiąca do nawet 10 lat (120 miesięcy). Okres spłaty jest ważnym czynnikiem dotyczącym kredytu lub pożyczki, jakie chcesz zaciągnąć.

Przy wysokich kwotach kredytów konsumenckich warto wydłużyć okres kredytowania, aby mieć pewność, że będziesz w stanie spłacać terminowo raty kapitałowo-odsetkowe i że nie będą one nadmiernie obciążać Twojego budżetu domowego.

Często zadawane pytania & odpowiedzi

To nie Lendo Polska ustala wysokość oprocentowania tylko banki i instytucje pożyczkowe, z którymi Lendo Polska współpracuje.

Każdy bank oraz instytucja pożyczkowa rozpatruje Twój wniosek indywidualnie i zaproponuje Ci wysokość oprocentowania, opartą na analizie Twojej historii kredytowej, a także na wewnętrznych ocenach ryzyka związanego z Twoją zdolnością spłaty i ryzyka kredytowego ponoszonego przez banki i instytucje pożyczkowe.

Wysokość odsetek jest różna w zależności od banku i instytucji finansowej oraz tego, kto występuje o pożyczkę. Dlatego trzeba koniecznie sprawdzić ofertę możliwie największej liczby banków i pożyczkodawców, żeby znaleźć ofertę właśnie dla siebie.

WAŻNE: Żeby się dowiedzieć jakie oprocentowanie mogą Ci zaproponować banki i instytucje kredytowe musisz wysłać wniosek o pożyczkę.

W Lendo Polska możesz wystąpić o pożyczkę w wysokości od 1000 do 60 000 PLN.

Partnerzy współpracujący z Lendo Polska przeanalizują Twój wniosek, żeby zorientować się w Twojej sytuacji finansowej i ocenić Twoją przyszłą zdolność do spłaty pożyczki. Na tej podstawie określą, ile możesz pożyczyć i na jakich warunkach.

Zazwyczaj można obniżyć koszty pożyczki i kredytu stosując konsolidację wielu pożyczek w jedną.

Korzystając z pośrednictwa Lendo Polska możesz wystąpić z wnioskiem o pożyczkę w takiej wysokości, żeby pokryła obecne pożyczki i kredyty. Jeżeli partnerzy współpracujący z Lendo Polska zaoferują Ci pożyczkę w takiej wysokości, będziesz mógł samodzielnie spłacić stare pożyczki i kredyty.

W zależności od banków czy instytucji pożyczkowych czas oczekiwania na pieniądze może być różny.

Mniejsze kwoty są zazwyczaj dostępne szybciej.

Niektórzy z naszych partnerów oferują pożyczki osobom bez wiarygodności kredytowej, ale to oni przeprowadzają indywidualną ocenę każdego przypadku Klienta i Lendo Polska nie ma na to żadnego wpływu.

Możesz spłacić pożyczkę w dowolnym terminie.

Aby uzyskać dodatkowe informacje o procesie spłaty i ewentualnych kosztach skontaktuj się bezpośrednio z pożyczkodawcą.

Możesz sam wybrać okres spłaty, od 3 miesięcy do 7 lat

 • Wybierz interesującą Cię kwotę oraz okres spłaty kredytu
 • Wypełnij kolejne pola wnioski
 • Po wysłaniu wniosku, zostaniesz poproszony o wpisanie na stronie otrzymanego kodu z sms
 • Po weryfikacji Twoich danych, nasi partnerzy złożą Tobie realną ofertę pożyczki/kredytu (pierwsze oferty są widoczne w ciągu kilku minut) maksymalnie do 24h
 • Spośród wszystkich ofert wybierz najlepszą, wedle własnych preferencji
 • Zostaniesz przekierowany na stronę pożyczkodawcy/kredytodawcy aby potwierdzić podane dane, zapoznać się z umową oraz sfinalizować wypłatę środków

Nasi partnerzy posiadają różne kryteria do przyznania pożyczki, natomiast głównymi warunkami są:

 • obywatelstwo polskie
 • ważny dowód osobisty
 • stały dochód
 • wiek od 18 do 80 lat
 • własny rachunek bankowy w banku zarejestrowanym na terenie polski
 • odpowiednia zdolność kredytowa
 • brak negatywnych wpisów w bazach BIK

Wystarczy, że wypełnisz wniosek a twój profil zostanie utworzony automatycznie. Będziesz mógł/mogła zalogować się do niego w dowolnym momencie poprzez kliknięcie przycisku "zaloguj się" na stronie głównej.