Kredyt na samochód

Szukasz kredytu na samochód? Porównaj dostępne oferty na Lendo Polska!

W poszukiwaniu najlepszych ofert finansowania zakupu samochodu możesz wybierać spośród wielu dostępnych propozycji. Jedną z nich jest kredyt na samochód. Uzyskasz dzięki niemu pieniądze na konkretny cel, jakim jest zakup pojazdu mechanicznego. Rozeznanie się we wszystkich ofertach finansowania na rynku jest czasochłonne i wymaga pewnej wiedzy ekonomicznej. Możesz ułatwić sobie to zadanie, korzystając z oferty Lendo Polska.

Dzięki naszej platformie możesz zawnioskować o pożyczkę na kupno samochodu a następnie możesz porównać ze sobą różne oferty kredytowe. Wystarczy, że wypełnisz jeden wniosek, a my prześlemy go do banków i firm pożyczkowych, z którymi współpracujemy. W ciągu jednej doby zgromadzisz kilka informacji o decyzji kredytowej.

Uwaga! Nie zapłacisz ani grosza za naszą pomoc! To usługa całkowicie bezpłatna. W panelu klienta prezentujemy wszystkie propozycje dopasowane do Twoich oczekiwań i na tej podstawie możesz wybrać rozwiązanie dla siebie. Nie podpisujesz umowy kredytowej z Lendo Polska, tylko z wybranym bankiem albo firmą pożyczkową.

Kredyt samochodowy w zasięgu Twoich możliwości

Niezależnie od tego, czy chcesz kupić auto na kredyt z banku, czy raczej skłaniasz się do sfinansowania inwestycji pożyczką, skorzystaj z Lendo Polska. Wypełnij aplikację za pośrednictwem naszej strony, a my dostarczymy Ci dopasowane oferty od partnerskich banków i firm pożyczkowych. Dokonasz przeglądu propozycji i skorzystasz z oferty, która Ci odpowiada.

Racjonalne podejście do zaciągania kredytów i pożyczek wymaga porównania ze sobą co najmniej kilku różnych ofert o podobnym charakterze. Lendo Polska umożliwia Ci to w prosty sposób, bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat i wychodzenia z domu.

Gdy już zgromadzisz na swoim profilu użytkownika w Lendo Polska co najmniej kilka ofert finansowania zakupu auta, będziesz mógł wybrać, która z nich jest najlepsza. Czy będzie to pożyczka z firmy pożyczkowej czy oferta z banku? W celu uzyskania odpowiedzi na to pytanie trzeba porównać ze sobą koszty wynikające z różnych ofert kredytowania.

Błędem jest zwracanie uwagi wyłącznie na wysokość oprocentowania nominalnego kredytów i pożyczek. Nie uwzględnia ono wszystkich kosztów ponoszonych przez klienta. Dlatego zalecamy sprawdzenie całkowitego kosztu wyrażonego wskaźnikiem RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania każdej oferty. Im ta liczba jest większa, tym oferta droższa.

Kredyt gotówkowy czy samochodowy?

Co wybrać? Kredyt gotówkowy na samochód czy kredyt samochodowy? To dwa najczęściej wybierane produkty pozwalające na pokrycie kosztów zakupu dowolnego pojazdu. W przypadku kredytu samochodowego bank stosuje różne zabezpieczenia.

Kredyt gotówkowy nie wiąże się z tak wieloma formalnościami.

Kredyt samochodowy musi być wykorzystany na zakup pojazdu mechanicznego. Banki pozwalają jednak sfinansować zakup nie tylko auta. W grę wchodzi również:

 • motocykl,
 • łódź,
 • kamper,
 • traktor,
 • i inne pojazdy mechaniczne.

Oferta każdego banku pod względem możliwych do kredytowania pojazdów może wyglądać zupełnie inaczej. Pomożemy Ci wybrać taką, która pozwoli na zakup oczekiwanego pojazdu.

W przypadku kredytów samochodowych bank będzie wpisany do dowodu rejestracyjnego auta jako jego współwłaściciel aż do czasu spłaty zobowiązania. Kredytodawca może warunkować podpisanie umowy kredytowej tym, że klient musi zdecydować się na umowę ubezpieczenia Autocasco pojazdu i ustanowić cesję praw z polisy ubezpieczenia AC właśnie na kredytodawcę.

Pozabankowa pożyczka na samochód

Pożyczka, która udzielana jest przez firmy pożyczkowe i banki może być rozdysponowana w dowolny sposób. Dlatego nie musisz najpierw szukać pojazdu, który będziesz chciał kupić, a dopiero później ubiegać się o udzielenie finansowania.

Dzięki pożyczce gotówkowej masz możliwość zakupu dowolnego samochodu na raty, bez względu na jego wiek czy stan techniczny. Kwota pożyczki może być wyższa niż cena transakcyjna za samochód - dodatkowe środki na pewno przydadzą Ci się do pokrycia kosztów związanych z rejestracją auta, jego koniecznymi naprawami czy wymianą płynów eksploatacyjnych.

Skorzystaj z naszej pomocy!

Lendo Polska umożliwia Ci sprawdzenie ofert pożyczek i kredytów w jednym miejscu, bez przeglądania dziesiątek stron www czy wizyt w placówkach bankowych i instytucji finansowych. Szukasz oferty dopasowanej do Twojej sytuacji finansowej? Skorzystaj z pomocy Lendo Polska!

Często zadawane pytania & odpowiedzi

To nie Lendo Polska ustala wysokość oprocentowania tylko banki i instytucje pożyczkowe, z którymi Lendo Polska współpracuje.

Każdy bank oraz instytucja pożyczkowa rozpatruje Twój wniosek indywidualnie i zaproponuje Ci wysokość oprocentowania, opartą na analizie Twojej historii kredytowej, a także na wewnętrznych ocenach ryzyka związanego z Twoją zdolnością spłaty i ryzyka kredytowego ponoszonego przez banki i instytucje pożyczkowe.

Wysokość odsetek jest różna w zależności od banku i instytucji finansowej oraz tego, kto występuje o pożyczkę. Dlatego trzeba koniecznie sprawdzić ofertę możliwie największej liczby banków i pożyczkodawców, żeby znaleźć ofertę właśnie dla siebie.

WAŻNE: Żeby się dowiedzieć jakie oprocentowanie mogą Ci zaproponować banki i instytucje kredytowe musisz wysłać wniosek o pożyczkę.

W Lendo Polska możesz wystąpić o pożyczkę w wysokości od 1000 do 60 000 PLN.

Partnerzy współpracujący z Lendo Polska przeanalizują Twój wniosek, żeby zorientować się w Twojej sytuacji finansowej i ocenić Twoją przyszłą zdolność do spłaty pożyczki. Na tej podstawie określą, ile możesz pożyczyć i na jakich warunkach.

Zazwyczaj można obniżyć koszty pożyczki i kredytu stosując konsolidację wielu pożyczek w jedną.

Korzystając z pośrednictwa Lendo Polska możesz wystąpić z wnioskiem o pożyczkę w takiej wysokości, żeby pokryła obecne pożyczki i kredyty. Jeżeli partnerzy współpracujący z Lendo Polska zaoferują Ci pożyczkę w takiej wysokości, będziesz mógł samodzielnie spłacić stare pożyczki i kredyty.

W zależności od banków czy instytucji pożyczkowych czas oczekiwania na pieniądze może być różny.

Mniejsze kwoty są zazwyczaj dostępne szybciej.

Niektórzy z naszych partnerów oferują pożyczki osobom bez wiarygodności kredytowej, ale to oni przeprowadzają indywidualną ocenę każdego przypadku Klienta i Lendo Polska nie ma na to żadnego wpływu.

Możesz spłacić pożyczkę w dowolnym terminie.

Aby uzyskać dodatkowe informacje o procesie spłaty i ewentualnych kosztach skontaktuj się bezpośrednio z pożyczkodawcą.

Możesz sam wybrać okres spłaty, od 3 miesięcy do 7 lat

 • Wybierz interesującą Cię kwotę oraz okres spłaty kredytu
 • Wypełnij kolejne pola wnioski
 • Po wysłaniu wniosku, zostaniesz poproszony o wpisanie na stronie otrzymanego kodu z sms
 • Po weryfikacji Twoich danych, nasi partnerzy złożą Tobie realną ofertę pożyczki/kredytu (pierwsze oferty są widoczne w ciągu kilku minut) maksymalnie do 24h
 • Spośród wszystkich ofert wybierz najlepszą, wedle własnych preferencji
 • Zostaniesz przekierowany na stronę pożyczkodawcy/kredytodawcy aby potwierdzić podane dane, zapoznać się z umową oraz sfinalizować wypłatę środków

Nasi partnerzy posiadają różne kryteria do przyznania pożyczki, natomiast głównymi warunkami są:

 • obywatelstwo polskie
 • ważny dowód osobisty
 • stały dochód
 • wiek od 18 do 80 lat
 • własny rachunek bankowy w banku zarejestrowanym na terenie polski
 • odpowiednia zdolność kredytowa
 • brak negatywnych wpisów w bazach BIK

Wystarczy, że wypełnisz wniosek a twój profil zostanie utworzony automatycznie. Będziesz mógł/mogła zalogować się do niego w dowolnym momencie poprzez kliknięcie przycisku "zaloguj się" na stronie głównej.