Kredyt na remont

Brakuje Ci środków na sfinansowanie remontu?

Planujesz kompleksowy remont mieszkania lub domu? Obawiasz się, że nie podołasz finansowo kosztom usług fachowców? Oszczędności nie pozwolą Ci na wykonanie wszystkich planowanych prac? Zamiast odkładać remont na później, już teraz zrealizuj swoje plany. Możesz skorzystać z pożyczki lub kredytu na remont!

Kredyt gotówkowy na remont

Kredyt gotówkowy może być przeznaczony na dowolne cele, także i te związane z remontem domu czy mieszkania. Kredytodawcą są banki. Ustawa o kredycie konsumenckim i prawo bankowe zobowiązuje banki do skrupulatnego badania zdolności kredytowej klientów. Zbyt niska zdolność, podobnie jak negatywne wpisy w historii kredytowania w BIK (Biurze Informacji Kredytowej) mogą spowodować, że pożyczkodawca omówi udzielenia pożyczki. Możesz również zaciągnąć pożyczkę w instytucji pożyczkowej- tutaj podobnie sam decydujesz, jak wykorzystasz te środki.

Pożyczka z zabezpieczeniem hipotecznym

Jeśli planujesz generalny remont, który będzie kosztowny, zastanów się nad możliwością zaciągnięcia pożyczki hipotecznej. To szczególne rodzaje produktów bankowych. Ich cechą charakterystyczną jest zabezpieczenie zobowiązania w postaci wpisu hipoteki ustanowionej na rzecz banku do księgi wieczystej nieruchomości.

Pożyczka hipoteczna jest produktem finansowym, który można wykorzystać w dowolny sposób, ale podobne jak w przypadku kredytów hipotecznych – które są przeznaczone do zakupu nieruchomości – jej zabezpieczenie stanowi hipoteka ustanowiona na nieruchomości.

Musisz pamiętać, że pożyczki hipoteczne wymagają przeprowadzenia procesu kredytowego, wraz z ustanowieniem zabezpieczenia hipotecznego. W ten sposób obciążasz hipotecznie swoją nieruchomość i ograniczasz prawo dysponowania nią w przyszłości. Z drugiej strony, dzięki zabezpieczeniu, banki będą skłonne udzielić Ci finansowania na lepszych warunkach niż w przypadku niezabezpieczonych kredytów gotówkowych i pożyczek pozabankowych.

Warto obliczyć koszty remontu przed wnioskowaniem o kredyt / pożyczkę

Przed wypełnieniem wniosku kredytowego dobrze oszacuj, ile pieniędzy potrzebujesz na remont. Weź pod uwagę wydatki nie tylko na zaplanowane prace lub modernizację nieruchomości, ale również koszty robocizny, nowe meble, urządzenia i przeprowadzkę. Należy również wziąć pod uwagę nieprzewidziane sytuacje. Pamiętaj, że zazwyczaj koszty remontu okazują się nawet kilkadziesiąt procent wyższe, niż początkowo zakładano. Z tego względu warto zasięgnąć nieco wyższy kredyt lub pożyczkę, aby bez stresu zrealizować wszystkie plany.

Chętnie pomożemy Ci w realizacji planów remontowych. W jaki sposób? W Lendo Polska możesz złożyć wniosek o:

 • kredyt gotówkowy,
 • pożyczkę pozabankową.

Dzięki naszej pomocy odnajdziesz ofertę, która będzie dopasowana do Twoich oczekiwań i możliwości finansowych! Oferujemy Ci szybki sposób na zgromadzenie różnych ofert kredytów i pożyczek, które umożliwią pokrycie kosztów remontu. Będziesz mógł je porównać ze sobą po zalogowaniu się do swojego panelu na stronie www.lendopolska.pl Używając naszej platformy możesz sfinansować remont domu lub mieszkania.

Za pośrednictwem naszej strony możesz łatwo wypełnić wniosek i uzyskać niewiążącą Cię w żaden sposób ofertę. Porównując propozycje pożyczek i kredytów, wybierzesz taki produkt finansowy, który spełni Twoje oczekiwania. W Lendo Polska możesz porównać wysokość raty, oprocentowanie, poziom RRSO danej oferty.

Ile mogę pożyczyć?

W Lendo Polska możesz uzyskać oferty od firm pożyczkowych i banków w kwocie od 1 000 zł do nawet 120 000 zł, ale ostateczna suma zależy od indywidualnej oceny Twojej zdolności kredytowej.

Jakie jest oprocentowanie pożyczki lub kredytu?

Jeśli złożysz wniosek o pożyczkę czy kredyt za pośrednictwem Lendo Polska, Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone indywidualnie. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować, na jakich warunkach finansowych bank lub firma pożyczkowa będą chciały Ci udzielić finansowania. Ostateczna wysokość stopy procentowej zależna jest od wewnętrznej oceny ryzyka kredytodawców.

Często zadawane pytania & odpowiedzi

To nie Lendo Polska ustala wysokość oprocentowania tylko banki i instytucje pożyczkowe, z którymi Lendo Polska współpracuje.

Każdy bank oraz instytucja pożyczkowa rozpatruje Twój wniosek indywidualnie i zaproponuje Ci wysokość oprocentowania, opartą na analizie Twojej historii kredytowej, a także na wewnętrznych ocenach ryzyka związanego z Twoją zdolnością spłaty i ryzyka kredytowego ponoszonego przez banki i instytucje pożyczkowe.

Wysokość odsetek jest różna w zależności od banku i instytucji finansowej oraz tego, kto występuje o pożyczkę. Dlatego trzeba koniecznie sprawdzić ofertę możliwie największej liczby banków i pożyczkodawców, żeby znaleźć ofertę właśnie dla siebie.

WAŻNE: Żeby się dowiedzieć jakie oprocentowanie mogą Ci zaproponować banki i instytucje kredytowe musisz wysłać wniosek o pożyczkę.

W Lendo Polska możesz wystąpić o pożyczkę w wysokości od 1000 do 60 000 PLN.

Partnerzy współpracujący z Lendo Polska przeanalizują Twój wniosek, żeby zorientować się w Twojej sytuacji finansowej i ocenić Twoją przyszłą zdolność do spłaty pożyczki. Na tej podstawie określą, ile możesz pożyczyć i na jakich warunkach.

Zazwyczaj można obniżyć koszty pożyczki i kredytu stosując konsolidację wielu pożyczek w jedną.

Korzystając z pośrednictwa Lendo Polska możesz wystąpić z wnioskiem o pożyczkę w takiej wysokości, żeby pokryła obecne pożyczki i kredyty. Jeżeli partnerzy współpracujący z Lendo Polska zaoferują Ci pożyczkę w takiej wysokości, będziesz mógł samodzielnie spłacić stare pożyczki i kredyty.

W zależności od banków czy instytucji pożyczkowych czas oczekiwania na pieniądze może być różny.

Mniejsze kwoty są zazwyczaj dostępne szybciej.

Niektórzy z naszych partnerów oferują pożyczki osobom bez wiarygodności kredytowej, ale to oni przeprowadzają indywidualną ocenę każdego przypadku Klienta i Lendo Polska nie ma na to żadnego wpływu.

Możesz spłacić pożyczkę w dowolnym terminie.

Aby uzyskać dodatkowe informacje o procesie spłaty i ewentualnych kosztach skontaktuj się bezpośrednio z pożyczkodawcą.

Możesz sam wybrać okres spłaty, od 3 miesięcy do 7 lat

 • Wybierz interesującą Cię kwotę oraz okres spłaty kredytu
 • Wypełnij kolejne pola wnioski
 • Po wysłaniu wniosku, zostaniesz poproszony o wpisanie na stronie otrzymanego kodu z sms
 • Po weryfikacji Twoich danych, nasi partnerzy złożą Tobie realną ofertę pożyczki/kredytu (pierwsze oferty są widoczne w ciągu kilku minut) maksymalnie do 24h
 • Spośród wszystkich ofert wybierz najlepszą, wedle własnych preferencji
 • Zostaniesz przekierowany na stronę pożyczkodawcy/kredytodawcy aby potwierdzić podane dane, zapoznać się z umową oraz sfinalizować wypłatę środków

Nasi partnerzy posiadają różne kryteria do przyznania pożyczki, natomiast głównymi warunkami są:

 • obywatelstwo polskie
 • ważny dowód osobisty
 • stały dochód
 • wiek od 18 do 80 lat
 • własny rachunek bankowy w banku zarejestrowanym na terenie polski
 • odpowiednia zdolność kredytowa
 • brak negatywnych wpisów w bazach BIK

Wystarczy, że wypełnisz wniosek a twój profil zostanie utworzony automatycznie. Będziesz mógł/mogła zalogować się do niego w dowolnym momencie poprzez kliknięcie przycisku "zaloguj się" na stronie głównej.