Ile kosztuje powiększanie ust?

Istnieje kilka sposobów na powiększanie ust, począwszy od całkowicie nieinwazyjnych zabiegów, poprzez zabiegi operacyjne, a na wszczepieniu implantów skończywszy. W zależności od obranej metody różny jest także okres rekonwalescencji, trwałość osiągniętego efektu, jak również ceny zabiegu.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Powiększanie ust przy pomocy wstrzykiwanego kwasu hialuronowego jest aktualnie jedną z najpopularniejszych metod dokonywania tego typu modelowania. Jest to zabieg nieinwazyjny, bezpieczny i trwający ok. 30 minut. Całość jest bezbolesna i odbywa się w oparciu o znieczulenie miejscowe. Efekt utrzymuje się przez okres ok. 12 miesięcy.

Ceny wstrzyknięcia kwasu hialuronowego zależne są od intensywności zabiegu, niemniej co do zasady wahają się w przedziale od 800 do 1500 zł. Należy jednak mieć na uwadze, że zabieg ten należy powtarzać, dlatego w dłuższej perspektywie cena tegoż rozwiązania systematycznie wzrasta.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną metodą, nieco bardziej inwazyjną, jest powiększenie ust przy pomocy tłuszczu własnego pacjenta. Do lipotransferu wykorzystuje się jego niewielką ilość, a cały zabieg trwa ok. 1 godzinę. Efekty widoczne są bezpośrednio po operacji, nie jest też w tym przypadku wymagana rekonwalescencja .

Zabieg ten przede wszystkim nie budzi żadnego ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej u pacjenta i jest bezbolesny. Efekt utrzymuje się przez okres ok. 12 miesięcy. Cena zabiegu co do zasady mieści się w przedziale od 3000 do 4000 zł.

Nici liftingujące dla naturalnego wyglądu

Popularną metodą korekty wyglądu ust jest także zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących. Gwarantują one szerokie spektrum modelowania ust, są w pełni bezpieczne dla pacjenta i pozwalają na osiągnięcie bardzo naturalnego efektu. Rezultat utrzymuje się przez okres ok. 16 miesięcy.

Wykorzystanie nici nie wymaga długiej rekonwalescencji, nie jest bolesne dla pacjenta i stanowi ciekawą alternatywę dla iniekcji kwasu hialuronowego lub lipotransferu. Koszt powiększania ust tą metodą oscyluje w granicach ok. 1000 zł.

Cięcie nad górną wargą

Otrzymanie efektu powiększonych ust możliwe jest także poprzez zabieg operacyjny. Popularną metodą jest wykonanie cięcia bezpośrednio pod nosem pacjenta, a następnie naciągnięcie wargi w taki sposób, by była odpowiednio wyeksponowana. Należy jednak zaznaczyć, że metoda ta pozwala na uwidocznienie jedynie wargi górnej.

Zabieg ten pozwala na osiągnięcie trwałego efektu, który uwidacznia się po ok. 2 – 3 tygodniach. Po przeprowadzeniu operacji obrzęk ustępuje po ok. 10 dniach, a zdjęcie szwów następuje po ok. 5 dniach. Cena zabiegu waha się od 3500 do 5000 zł.

Powiększanie ust cięciem na krawędzi

Cięcie na krawędzi jest metodą polegającą na rozcięciu krawędzi wargi, usunięciu nadmiaru skóry i naciągnięciu wargi w taki sposób, by bardziej wyeksponować czerwień wargową. Metoda ta pozwala na powiększenie zarówno wargi górnej, jak i dolnej.

Rekonwalescencja po zabiegu trwa ok. jednego tygodnia, szwy natomiast zdejmowane są po ok. 5 dniach. Koszt operacji wynosi ok. 4000 – 5000 od każdej wargi. Osiągnięty w ten sposób efekt utrzymuje się na stałe.

Implant silikonowy

Powiększenie ust przy pomocy implantu silikonowego gwarantuje natychmiastowy efekt, wadą jest jednak nieco większa inwazyjność zabiegu. W przeciwieństwie do innych metod operacyjnych, zaletą implantu jest osiągnięcie trwałego, ale jednocześnie odwracalnego efektu. Zaletą jest też szybki, ok. tygodniowy czas rekonwalescencji.

Ponadto, implant daje szerokie pole do modelowania kształtu ust, by osiągnięty efekt prezentował się jak najbardziej naturalnie. Koszt wszczepienia implantów wynosi średnio ok. 3000 do 4000 zł za jedną wargę.

Zabieg za gotówkę czy pożyczkę?

Dzięki szerokim możliwościom kredytowym nie ma konieczności, by za zabieg powiększania ust płacić gotówką. Dzięki ofercie Lendo Polska z łatwością można odnaleźć bardzo korzystne i zindywidualizowane warunki pożyczkowe, dzięki którym spłata zobowiązania będzie nieuciążliwa i optymalna dla klienta.

Wiele sposobów na powiększanie ust

Powiększenie ust możliwe jest dzięki iniekcjom kwasu hialuronowego lub własnego tłuszczu, jak również za sprawą zastosowania nici liftingujących, zabiegów operacyjnych, czy nawet poprzez wszczepienie implantów. W zależności od obranej metody, koszt zabiegu rozpoczyna się od kilkuset do kilku tysięcy złotych.

Często zadawane pytania & odpowiedzi

To nie Lendo Polska ustala wysokość oprocentowania tylko banki i instytucje pożyczkowe, z którymi Lendo Polska współpracuje.

Każdy bank oraz instytucja pożyczkowa rozpatruje Twój wniosek indywidualnie i zaproponuje Ci wysokość oprocentowania, opartą na analizie Twojej historii kredytowej, a także na wewnętrznych ocenach ryzyka związanego z Twoją zdolnością spłaty i ryzyka kredytowego ponoszonego przez banki i instytucje pożyczkowe.

Wysokość odsetek jest różna w zależności od banku i instytucji finansowej oraz tego, kto występuje o pożyczkę. Dlatego trzeba koniecznie sprawdzić ofertę możliwie największej liczby banków i pożyczkodawców, żeby znaleźć ofertę właśnie dla siebie.

WAŻNE: Żeby się dowiedzieć jakie oprocentowanie mogą Ci zaproponować banki i instytucje kredytowe musisz wysłać wniosek o pożyczkę.

W Lendo Polska możesz wystąpić o pożyczkę w wysokości od 1000 do 60 000 PLN.

Partnerzy współpracujący z Lendo Polska przeanalizują Twój wniosek, żeby zorientować się w Twojej sytuacji finansowej i ocenić Twoją przyszłą zdolność do spłaty pożyczki. Na tej podstawie określą, ile możesz pożyczyć i na jakich warunkach.

Zazwyczaj można obniżyć koszty pożyczki i kredytu stosując konsolidację wielu pożyczek w jedną.

Korzystając z pośrednictwa Lendo Polska możesz wystąpić z wnioskiem o pożyczkę w takiej wysokości, żeby pokryła obecne pożyczki i kredyty. Jeżeli partnerzy współpracujący z Lendo Polska zaoferują Ci pożyczkę w takiej wysokości, będziesz mógł samodzielnie spłacić stare pożyczki i kredyty.

W zależności od banków czy instytucji pożyczkowych czas oczekiwania na pieniądze może być różny.

Mniejsze kwoty są zazwyczaj dostępne szybciej.

Niektórzy z naszych partnerów oferują pożyczki osobom bez wiarygodności kredytowej, ale to oni przeprowadzają indywidualną ocenę każdego przypadku Klienta i Lendo Polska nie ma na to żadnego wpływu.

Możesz spłacić pożyczkę w dowolnym terminie.

Aby uzyskać dodatkowe informacje o procesie spłaty i ewentualnych kosztach skontaktuj się bezpośrednio z pożyczkodawcą.

Możesz sam wybrać okres spłaty, od 3 miesięcy do 7 lat

 • Wybierz interesującą Cię kwotę oraz okres spłaty kredytu
 • Wypełnij kolejne pola wnioski
 • Po wysłaniu wniosku, zostaniesz poproszony o wpisanie na stronie otrzymanego kodu z sms
 • Po weryfikacji Twoich danych, nasi partnerzy złożą Tobie realną ofertę pożyczki/kredytu (pierwsze oferty są widoczne w ciągu kilku minut) maksymalnie do 24h
 • Spośród wszystkich ofert wybierz najlepszą, wedle własnych preferencji
 • Zostaniesz przekierowany na stronę pożyczkodawcy/kredytodawcy aby potwierdzić podane dane, zapoznać się z umową oraz sfinalizować wypłatę środków

Nasi partnerzy posiadają różne kryteria do przyznania pożyczki, natomiast głównymi warunkami są:

 • obywatelstwo polskie
 • ważny dowód osobisty
 • stały dochód
 • wiek od 18 do 80 lat
 • własny rachunek bankowy w banku zarejestrowanym na terenie polski
 • odpowiednia zdolność kredytowa
 • brak negatywnych wpisów w bazach BIK

Wystarczy, że wypełnisz wniosek a twój profil zostanie utworzony automatycznie. Będziesz mógł/mogła zalogować się do niego w dowolnym momencie poprzez kliknięcie przycisku "zaloguj się" na stronie głównej.