Ile kosztuje operacja pośladków?

Cena operacji powiększenia pośladków zależy zarówno od kliniki i renomy wybranego specjalisty, jak i od obranej metody zabiegu. Do powszechnie stosowanych metod zalicza się korekta pośladków za pomocą kwasu hialuronowego, przy użyciu własnego tłuszczu osoby poddającej się zabiegowi, jak i powiększanie pośladków za pomocą implantów silikonowych.

Powiększenie pośladków – kwas hialuronowy

Metoda powiększenia pośladków kwasem hialuronowym jest metodą najmniej inwazyjną, nie wymagającą długiej rekonwalescencji oraz nie pozostawiającą blizn na ciele. Wstrzykiwanie kwasu hialuronowego odbywa się bez konieczności podawania znieczulenia ogólnego (wystarczające jest znieczulenie miejscowe). Zabieg ten nie wymaga jakiejkolwiek hospitalizacji.

Należy jednak mieć na uwadze, że metoda ta skierowana jest przede wszystkim do osób pragnących dokonać relatywnie niewielkich, nieco bardziej kosmetycznych korekt. Wstrzykiwanie kwasu hialuronowego nie przynosi spektakularnych efektów, nie jest też metodą trwałą – utrzymuje się bowiem przez kilkanaście miesięcy. Cena zabiegu, w zależności od ilości użytych ampułek, wynosi od 5000 do nawet 20 000 zł.

Powiększenie pośladków własnym tłuszczem

Modelowanie pośladków przy użyciu własnego tłuszczu osoby poddającej się zabiegowi jest już bardziej inwazyjnym, kilkuetapowym zabiegiem. Przede wszystkim wymaga on dokonania liposukcji (odsysania tłuszczu). Po odpowiednim przygotowaniu, tłuszcz wprowadzany jest do pośladków pacjenta. Zabieg ten trwa ok. 1,5 godziny i wymaga minimum 24 godzinnej hospitalizacji.

Niniejsza metoda wymaga też, by pacjent odbywał badania kontrolne, przez ok. 6 tygodni nosił specjalne ubranie uciskowe, jak również poddawał się masażom limfatycznym. Około połowa wstrzykniętego w ten sposób tłuszczu wchłania się po ok. 6 miesiącach, a efekt zabiegu utrzymuje się przez ok. 3 lata. Cena operacji wynosi ok. od 6000 do 20 000 złotych.

Powiększenie pośladków za pomocą implantów

Jest to najbardziej inwazyjna metoda operowania pośladków, lecz jako jedyna gwarantująca trwałe efekty. Metoda ta pozwala na nadawanie kształtu pośladkom (dzięki różnym kształtom wkładek sylikonowych), pozwala też na ich wyraźne powiększenie. Zabieg wszczepiania implantów trwa ok. 1,5 – 2 godziny i wymaga minimum 24 godzinnej hospitalizacji.

Po zabiegu wszczepienia implantów niezbędna jest także dłuższa rekonwalescencja. Przez okres ok. 2 tygodni niezalecane jest obciążanie pośladków (ani nawet siadanie), mogą pojawić się też silne bóle (leczone są środkami farmakologicznymi). Wszczepienie implantów może pozostawić niewielkie blizny na ciele. Koszt zabiegu zaczyna się od ok. 12 000 do 25 000 złotych.

Jaki rodzaj zabiegu wybrać?

To, na jaki zabieg postawić, powinno być ściśle uzależnione od konkretnej sytuacji pacjenta. Kobiety, które genetycznie posiadają bardzo słabo zarysowane pośladki, być może powinny rozważyć ich poprawę przy pomocy implantów silikonowych.

Do drobnych, nieinwazyjnych korekt dobrze sprawdzi się zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Jeżeli pacjentowi zależy na bardziej długotrwałym efekcie, powiększenie pośladków przy pomocy własnego tłuszczu jest wypośrodkowaniem pomiędzy inwazyjnym wszczepieniem implantów, a mniej spektakularną metodą z wykorzystaniem kwasu hialuronowego.

Czy pożyczka na zabieg jest realna?

Zabieg operacji pośladków, bez względu na wybraną metodę, jest zabiegiem kosztownym, sięgającym od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Istnieje jednak możliwość, by koszty operacji pokryć kredytem konsumenckim na korzystnych warunkach.

Dzięki porównywarce kredytów Lendo Polska możliwe jest odnalezienie najbardziej optymalnej oferty, która pozwoli na wykonanie zabiegu w renomowanej klinice, a jednocześnie zagwarantuje bardzo korzystne warunki spłaty pożyczki.

Świadomy i mądry wybór

Koszty przeprowadzenia operacji pośladków są wysokie, ceny uzależnione są także od wybranej metody. Przed podjęciem decyzji konieczne jest skonsultowanie się z lekarzem i wybranie optymalnego rodzaju zabiegu. W przypadku braku środków na bardziej korzystną usługę, możliwe jest również odnalezienie odpowiedniego kredytu dzięki porównywarce Lendo Polska.

Często zadawane pytania & odpowiedzi

To nie Lendo Polska ustala wysokość oprocentowania tylko banki i instytucje pożyczkowe, z którymi Lendo Polska współpracuje.

Każdy bank oraz instytucja pożyczkowa rozpatruje Twój wniosek indywidualnie i zaproponuje Ci wysokość oprocentowania, opartą na analizie Twojej historii kredytowej, a także na wewnętrznych ocenach ryzyka związanego z Twoją zdolnością spłaty i ryzyka kredytowego ponoszonego przez banki i instytucje pożyczkowe.

Wysokość odsetek jest różna w zależności od banku i instytucji finansowej oraz tego, kto występuje o pożyczkę. Dlatego trzeba koniecznie sprawdzić ofertę możliwie największej liczby banków i pożyczkodawców, żeby znaleźć ofertę właśnie dla siebie.

WAŻNE: Żeby się dowiedzieć jakie oprocentowanie mogą Ci zaproponować banki i instytucje kredytowe musisz wysłać wniosek o pożyczkę.

W Lendo Polska możesz wystąpić o pożyczkę w wysokości od 1000 do 60 000 PLN.

Partnerzy współpracujący z Lendo Polska przeanalizują Twój wniosek, żeby zorientować się w Twojej sytuacji finansowej i ocenić Twoją przyszłą zdolność do spłaty pożyczki. Na tej podstawie określą, ile możesz pożyczyć i na jakich warunkach.

Zazwyczaj można obniżyć koszty pożyczki i kredytu stosując konsolidację wielu pożyczek w jedną.

Korzystając z pośrednictwa Lendo Polska możesz wystąpić z wnioskiem o pożyczkę w takiej wysokości, żeby pokryła obecne pożyczki i kredyty. Jeżeli partnerzy współpracujący z Lendo Polska zaoferują Ci pożyczkę w takiej wysokości, będziesz mógł samodzielnie spłacić stare pożyczki i kredyty.

W zależności od banków czy instytucji pożyczkowych czas oczekiwania na pieniądze może być różny.

Mniejsze kwoty są zazwyczaj dostępne szybciej.

Niektórzy z naszych partnerów oferują pożyczki osobom bez wiarygodności kredytowej, ale to oni przeprowadzają indywidualną ocenę każdego przypadku Klienta i Lendo Polska nie ma na to żadnego wpływu.

Możesz spłacić pożyczkę w dowolnym terminie.

Aby uzyskać dodatkowe informacje o procesie spłaty i ewentualnych kosztach skontaktuj się bezpośrednio z pożyczkodawcą.

Możesz sam wybrać okres spłaty, od 3 miesięcy do 7 lat

 • Wybierz interesującą Cię kwotę oraz okres spłaty kredytu
 • Wypełnij kolejne pola wnioski
 • Po wysłaniu wniosku, zostaniesz poproszony o wpisanie na stronie otrzymanego kodu z sms
 • Po weryfikacji Twoich danych, nasi partnerzy złożą Tobie realną ofertę pożyczki/kredytu (pierwsze oferty są widoczne w ciągu kilku minut) maksymalnie do 24h
 • Spośród wszystkich ofert wybierz najlepszą, wedle własnych preferencji
 • Zostaniesz przekierowany na stronę pożyczkodawcy/kredytodawcy aby potwierdzić podane dane, zapoznać się z umową oraz sfinalizować wypłatę środków

Nasi partnerzy posiadają różne kryteria do przyznania pożyczki, natomiast głównymi warunkami są:

 • obywatelstwo polskie
 • ważny dowód osobisty
 • stały dochód
 • wiek od 18 do 80 lat
 • własny rachunek bankowy w banku zarejestrowanym na terenie polski
 • odpowiednia zdolność kredytowa
 • brak negatywnych wpisów w bazach BIK

Wystarczy, że wypełnisz wniosek a twój profil zostanie utworzony automatycznie. Będziesz mógł/mogła zalogować się do niego w dowolnym momencie poprzez kliknięcie przycisku "zaloguj się" na stronie głównej.